ITALYA SERIE A HABER TURU

► INTER – PALERMO

Inter'de Cristian Ansaldi (defans) ve Marco Andreolli'nin (defans) sakatlıkları sürüyor. Danilo D'ambrosio (defans 1 maç) ise belirsiz.

Konuk ekip Palermo'da Slobodan Rajkovic (defans 1 maç) ve Michel Morhanella (defans) cezalı. Achraf Lazaar (defans) ve Trajkovski'nin (forvet) durumları ise belirsiz.

► CAGLIARI – ROMA

Sardunya ekibi Cagliari'de Federico Melchiorri (forvet) ve Daniele Dessena (orta saha) sakat. Joao Pedro (orta saha) ile Diego Farias'ın (forvet) durumları ise maç saatinde belli olacak.

Roma'da sakatlıkları devam eden Antonio Rüdiger (defans) ve Mario Rui (defans) yine oynayamayacak. Torosidis'in (defans) de oynaması zor gözüküyor.

► CROTONE – GENOA

Ev sahibi Crotone'de orta saha oyuncuları hafif sakatlığı bulunan orta saha oyuncularından Capezzi ve Fazzi (1 maç) kadroya alındı, Zampano'nun oynama ihtimali ise düşük.

Genoa'da tek eksik Gentiletti (defans 1 maç)

► FIORENTINA – CHIEVO

Fiorentina'da Gonzalo Rodriguez (defans 1 maç) sakat. Borja Valero'nun (orta saha) geri dönmesi bekleniyor. Ayrıca Mauro Zarate (forvet) kadroda yer almıyor.

Konuk ekip Chievo'da ise Mariano Izco (orta saha) ve Floro Flores'in (forvet) sakatlıkları devam ediyor.

► SAMPDORIA – ATALANTA

Sampdoria'da genç kaleci Anrea Tozzo sakat, golcü Cassano ise kadroda yok.

Atalanta'da ise forvet Pinilla sakat, savunmadan Boukary Drame'nin (1 maç) durumu ise netlik kazanmadı.

► SASSUOLO – PESCARA

Ev sahibi Sassuolo'da, ilk hafta Palermo maçında oynayamayan Alfred Duncan'ın (orta saha) oynaması bekleniyor, Simone Missiroli (orta saha), Lorenzo Pellegrini ve Terranova (defans) ise sakat.

Pescara'da Francesco Nicastro (forvet) sakat, Andrea Coda'nın (defans) durumu ise belirsiz.

► TORINO – BOLOGNA

Torino'da savunma oyuncuları Arlind Ajeti ve Avlar sakat. Adem Ljajic'in (orta saha) durumu ise belirsiz.

Deplasman ekibi Bologna'da ise Donsah (defans), Alex Ferrari (defans), Domenico Maietta (defans) ve Floccari (forvet 1 maç) sakatlığı bulunan isimler. Ayrıca Ceccarelli (defans) ve Acquafresca (forvet) kadroda yer almıyor.

► UDINESE – EMPOLI

Udinese'de savunmadan Wague, Yroundu ve Heurtaux sakat, Pablo Armero (1 maç) ise belirsiz. Hücum oyuncularından Cyril Thereau cezalı, Penaranda'nın (2 maç) durumu ise belirsiz.

Konuk takım Empoli'de tecrübeli golcü Maccarone (1 maç – 2 gol) cezalı. Yine forvet Mchedlidze'nin durumu ise maç saatinde belli olacak.

 


Benzer içerikler

KAPAT
10 tl bedava bonus