İNGİLTERE 2. LİGİ HABER TURU

CARLISLE – ACCRINGTON

Carlisle'da orta saha oyuncusu Jason Kennedy'nin (5 maç – 2 gol) durumu belirsiz. Takımda başka eksik bulunmuyor.

Accrington'da savunmanın önemli ismi Mark Hughes (7 maç) cezalı. Forvet Shay McCartan (4 maç) milli takımda, orta sahadan Scott Brown (2 maç) ve golcü Jordan Clark (4 maç) ise şüpheli.

COLCHESTER – EXETER

Ev sahibi Colchester'da orta sahadan Glen Kamara ile Craig Slater (6 maç) ülkelerinin milli takım kadrolarında, Owen Garvan ise sakat. Ayrıca defans oyuncusu Matthew Briggs ile forvet Courtney Senior da sakatlıkları nedeniyle kadroda bulunmuyor.

Exeter City'de orta sahadan Lee Holmes (1 maç) ile defans oyuncusu Troy Archibald sakat.

CREWE – DONCASTER

Ev sahibi Crewe'de savunma oyuncusu Zoumana Bakayoko (8 maç) şüpheli. Takımda eksik bulunmuyor.

Doncaster Rovers'ta ise belirsizlik hakim… Savunmadan McCullough (oynama ihtimali düşük), Aaron Sinclair (oynama ihtimali düşük), Mitchell Lund (5 maç), Craig Alcock (oynama ihtimali düşük), Niall Mason (3 maç), Tyler Garret (3 maç) ve Mathieu Baudry; orta sahadan Paul Keegan (oynama ihtimali düşük) ve Gary McSheffrey (oynama ihtimali düşük); forvet John Marquis (6 maç – gol) durumu henüz netlik kazanmayan oyuncular.

LUTON – WYCOMBE

Luton'da ülkesinin milli takım kadrosunda bulunan Glen Rea (orta saha 6 maç) dışında eksik yok.

Wycombe Wanderers'da ise defanstan Max Müller ve Joe Jacobsen (5 maç), forvet Cowan-Hall, orta sahadan Myles Weston (1 maç) sakat isimler. Ayrıca orta alan oyuncuları Marcus Bean (4 maç) ve Luke O'Nien (1 maç) şüpheli.

MANSFIELD – CAMBRIDGE

Mansfield'da orta saha oyuncuları Chris Clements (5 maç), Jack Thomas ve Jamie McGuire'nin (2 maç) yanı sıra, defanstan Kyle Howkins (7 maç) ve cezalı olan forvet Danny Rose (5 maç – 1 gol) kadroda bulunmuyor.

Cambridge'de golcü oyuncular McGurk, Maris (2 maç) ve geçen yıl takımın en skorer ismi olan Corr kadroda yok.

MORECAMBE – LEYTON

Ev sahibi Morecambe'de savunmadan Luke Conlan (6 maç) milli takımda, Dean Winnard ise sakat. Ayrıca Peter Murphy'nin (1 maç) durumu da belirsiz. Orta saha oyuncusu Aaron Wildig (1 maç) de bir diğer sakat olan oyuncu.

Leyton Orient'te önemli bir eksik bulunmuyor.

NEWPORT – BARNET

Newport'ta uzun süreli sakatlığı bulunan forvet John-Lewis dışında eksik yok.

Konuk ekip Barnet'ta forvet Michael Gash (3 maç) ve defans oyuncusu Gavin Hoyte sakat. Yine defanstan Bira Dembele (5 maç) ise şüpheli.

NOTTS COUNTY – GRIMSBY TOWN

Notts County'de eksik yok.

Grimsby Town'da forvet Rhys Browne (3 maç), orta sahadan Sean McAllister (3 maç) ve defans Dan Jones sakat. Genç kaleci Dean Henderson ise milli takım kadrosunda.

PLYMOUTH – CHELTENHAM

Plymouth'ta forvet Ryan Brunt sakat, defans Gary Sawyer'ın (6 maç) durumu ise belirsiz. Ayrıca yine defanstan Karleigh Osborne kadroda bulunmuyor.

Cheltenham'da defans Aaron Downes ve orta sahadan Kyle Storer sakat. Forvet Dan Holman'ın (3 maç) durumu ise henüz netlik kazanmadı.

PORTSMOUTH – CRAWLEY

Portsmouth'ta defans oyuncusu Dominic Hyam ülkesinin milli takım kadrosunda olduğu için bu maçta yok.

Konuk takım Crawley'de ise sakatlığı bulunan Jordan Roberts (2 maç) dışında eksik yok.

STEVENAGE – HARTLEPOOL

Stevenage'de orta sahadan Jobi Mcanuff (7 maç – 2 gol) milli takımda, Schumacher ise sakat.

Hartlepool'da defanstan Liam Donnelly (1 maç) ve kaleci Trevor Carson (5 maç) milli takımda. Savunmanın önemli ismi Nsiala (7 maç – 1 gol) ise cezalı. Ayrıca yine defans hattından Rob Jones (2 maç), Carl Magnay (5 maç) ve Matthew Bates (5 maç) durumu belirsiz oyuncular.

YEOVIL – BLACKPOOL

Yeovil Town'da defanstan Alex Lacey (4 maç) sakat, Bevis Mugabi (7 maç – 1 gol) ise cezalı. Ayrıca orta sahadan Ryan Hedges (7 maç – 1 gol) ülkesinin milli takım kadrosunda yer aldığı için yok.

Blackpool'da ise sakatlığı devam eden forvet oyuncuları Jack Redshaw ve Jamille Matt (2 maç) dışında, orta sahadan Daniel Philliskirk (1 maç) sakat, Jack Payne (2 maç) ise cezalı.

 

Benzer içerikler