İNGİLTERE 1. LİGİ HABER TURU

PETERBOROUGH – SWINDON

Peterborough'da orta saha oyuncuları Bradden Inman ve Lee Angol sakat, Hayden White (3 maç) belirsiz. Defans oyuncusu Michael Smith (4 maç) ise milli takımda.

Konuk ekip Swindon Town'da savunmadan Raphael Branco ile forvet Jonathan Obika sakat. Orta sahadan Yasser Kasim (4 maç – 1 gol), defanstan Sendles-White (5 maç) ve golcü Jordan Stewart (4 maç – 1 gol) ise ülkelerinin milli takım kadrolarında yer alıyorlar. Bu eksiklerin yanı sıra orta saha oyuncusu Jordan Young'un (2 maç) durumu netlik kazanmadı.

AFC WIMBLEDON – CHESTERFIELD

Wimbledon'da orta sahadan Tom Beere (2 maç) sakat. Savunma oyuncuları Barry Fuller (6 maç), Darius Charles (6 maç – 1 gol) ve Paul Robinson (6 maç) ise şüpheli.

Chesterfield'da kaleci Tommy Lee, orta sahadan Angel Cervera ve defans oyuncusu Daniel Jones (1 maç) sakatlıkları nedeniyle oynayamayacak.

BOLTON – SOUTHEND

Ev sahibi Bolton'da orta sahadan Darren Pratley (1 maç) ile Mark Davies (6 maç), defanstan Dorian Dervite ve forvet oyuncuları Zach Clough (3 maç) – Max Clayton da kadroda olmayan isimler.

Southend bu maçta orta sahada sıkıntı yaşayacak gibi gözüküyor… Orta alan oyuncularından Mclaughlin (6 maç – 3 gol) ve Ben Coker (6 maç) şüpheli, Michael Timlin ve Wordsworth ise sakatlığı devam eden isimler. Golcü Nile Ranger (1 maç) de kadroda yok.

BURY – PORT VALE

Bury'de forvet Chris Brown, savunmadan Nathan Cameron (4 maç) ve orta saha oyuncuları Kelvin Etuhu (4 maç – 1 gol), Neil Danns (3 maç – 1 gol) ve Andrew Tutte çeşitli sakatlıklar nedeniyle kadroda bulunmuyor.

Konuk ekip Port Vale'da defanstan Adam Yates sakat, yine savunmadan Kiko ve orta saha oyuncusu Paulo Tavares (5 maç) belirsiz.

FLEETWOOD – COVENTRY

Fleetwood'da forvet Aron Holloway (5 maç – 1 gol) şüpheli, savunmacı McLaughlin ise milli takımda.

Coventry'de ise orta sahadan Andy Rose (4 maç – 1 gol) ve Iwor Lawton sakat, Jodi Jones'in (5 maç) durumu ise belirsiz. Ayrıca defans oyuncusu Chris Stokes de kadroda bulunmuyor.

MILLWALL – BRADFORD

Ev sahibi Millwall'da savunma oyuncuları Hutchinson (1 maç) ve Cummings sakat. Orta sahadan Nadjim Abdou (4 maç) ve Shane Ferguson (7 maç – 1 gol) ise ülkelerinin milli takım kadrolarındalar. Ayrıca forvet Lee Gregory (4 maç – 1 gol), defans Joe Martin (6 maç) ve orta sahadan Onyedinma (7 maç – 2 gol) durumu belirsiz olan oyuncular.

Bradford'da uzun süreli sakatlıkları bulunan savunma oyuncuları Nathan Clarke, Rory McArdle ve Stephen Darby'nin yanı sıra, McMhahon (5 maç – 2 gol) sakat. Forvet James Hanson (3 maç) ise şüpheli.

OLDHAM – SHREWSBURY

Oldham'da defanstan Jamie Reckord (2 maç) sakat, Dummigan ise milli takımda. Forvet Jahraldo-Martin'in (1 maç) durumu ise belirsiz.

Konuk takım Shrewsbury'de savunmanın önemli ismi Ryan McGivern (7 maç) milli takım kadrosunda. Forvet Shaun Whalley (3 maç) ise şüpheli.

OXFORD UTD. – ROCHDALE

Oxford United'da durumu henüz netleşmeyen defans oyuncusu Joe Skarz (7 maç) dışında önemli bir eksik yok.

Rochdale'da ise orta sahadan Callum Camps (4 maç) sakat, Matthew Lund (3 maç – 1 gol) ise milli takım kadrosunda. Yine orta alandan Oliver Rathbone ile Peter Vincenti'nin durumları belirsiz.

 


Benzer içerikler