GÖRKEM CANDAN’DAN 3 BANKO

297 ARNAVUTLUK – MAKEDONYA

Euro 2016'a katılan Arnavutluk gruptan çıkamasa da verdiği mücadele ile herkesin takdirini kazandı ve ülkesinde binlerce kişi ile karşılandılar. Dünya Kupası'na katılma yolları çok uzak gözüküyor İspanya ve İtalya ile aynı gruptalar ilk 2 şansı hayallerin ötesi gibi dursa da yaşadıkları Euro 2016 heyecanının tadı damaklarında kalmıştır ve içlerinde olan o heyecanla Arnavutluk'un gruba 3 puan ile başlayacağını düşünüyorum.

Tahmin: Arnavutluk kazanır (1.60)

309 BELARUS – FRANSA

Son Avrupa Şampiyonası'nda Fransa çok kaliteli bir jenerasyon yakaladı daha Dünya Kupası'na katılmak için mücadele verse bile şimdiden Dünya Kupası'nın en önemli favorilerinden. Grupta Hollanda ve İsveç ile zirve mücadelesi verecek gibi duruyor. Fransa hatasız başlar ve rahat kazanır görüşündeyim. Oran isteyenler handikap oynayabilir. Risk sevmeyenler için MS 2 seçimi uygun görünüyor.

Tahmin: Fransa kazanır (1.20)
Tahmin: Fransa farklı kazanır (1.85)

315 İSVEÇ – HOLLANDA

İsveç son Avrupa Şampiyonası'na katılan İsveç büyük hayal kırıklığına uğrayarak grubunu sonuncu tamamladı. Hollanda ise bildiğiniz gibi arkamızda kalarak turnuvayı kaçırdı. Hollanda büyük düşüş içinde yeni bir jenerasyon arayışı içindeler. İsveç ise her zaman turnuva takımı olmuştur. Fransa'nın grup liderliği için ağır favori olduğu bir grupta 2.lik mücadelesinin baş aktörleri karşılaşıyor. Karşılıklı gollerin izleneceği bir maç olur.

Tahmin: Karşılıklı gol var (1.70)

Kuponum:

286 Norveç-Almanya (MS 2) 1.30 (Skor 0-3)
297 Arnavutluk-Makedonya (1) 1.60
309 Belarus-Fransa (MS 2) 1.20
315 İsveç-Hollanda (Kg var) 1.70

Oran: 4.24

 

Benzer içerikler