Atletico Tucuman-Penarol İddaa Analizi (3 Mayıs)

3 Mayıs Çarşamba günü iddaa'da 419 koduyla yer alan Atletico Tucuman-Penarol maçı iddaa yorumu ile karşınızdayız. Bahistahminleri.net kazandıran iddaa tahminleri, günün banko kuponları, sürpriz-yüksek oranlı kuponları ve banko maçlarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Siz de her gün sitemizi takip ederek, banko kuponlarınızda kullanacağınız banko maçları belirleyebilirsiniz.

419 ATLETİCO TUCUMAN-PENAROL

► Ev sahibi takımda Cristian Menendez, Matias Ballini sakatlıkları, misafir takımda ise Juan Boselli sakatlığı; Matias Mier, Nahitan Nandez, Lucas Hernandez Perdomo cezaları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

► Son 10 yılda, Pablo Hernan Lavallen ile Leonardo Alfredo Ramos Giro 1 maçta karşı karşıya geldiler. Bu maçta Leonardo Alfredo Ramos Giro yönetimindeki takım galibiyete ulaşan taraf oldu.

YORUM:

Atletico Tucuman, gruptaki son maçında Jorge Wilstermann engelini ikinci yarıdaki etkili oyunuyla geçmeyi başardı ve ilk galibiyetini aldı. Penarol ise ilk yarısını 2-0 önde kapattığı Palmeiras mücadelesini 3-2 kaybetti ve büyük bir şok yaşadı. Tucuman evinde kazanır.

Tahmin: MS 1
Oran: 1,65

*********

GÜVENİLİR BAHİS SİTESİ Mİ ARIYORSUN?
MODABET'E HEMEN ÜYE OLABİLİRSİN…

**********

 


Benzer içerikler