Atletico Nacional-Estudiantes İddaa Analizi (3 Mayıs)

3 Mayıs Çarşamba günü iddaa'da 421 koduyla yer alan Atletico Nacional-Estudiantes maçı iddaa yorumu ile karşınızdayız. Bahistahminleri.net kazandıran iddaa tahminleri, günün banko kuponları, sürpriz-yüksek oranlı kuponları ve banko maçlarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Siz de her gün sitemizi takip ederek, banko kuponlarınızda kullanacağınız banko maçları belirleyebilirsiniz.

**********

10 TL BEDAVA BONUS ALMAK İÇİN TIKLA!

**********

421 ATLETİCO NACİONAL-ESTUDİANTES

► Ev sahibi takımda Alejandro Bernal, Arley Rodriguez, Felipe Aguilar, John Mosquera, misafir takımda ise Israel Damonte, Juan Otero, Nicolás Talpone sakatlıkları nedeniyle karşılaşmada forma giyemeyecekler.

► Son 10 yılda, Reinaldo Rueda ile Nelson David Vivas 1 maçta karşı karşıya geldiler. Bu maçta Nelson David Vivas yönetimindeki takım galibiyete ulaşan taraf oldu.

YORUM:

Atletico Nacional için 2017 Libertadores kabus gibi devam ediyor. Oynadıkları 3 maçı da kaybettiler ve yalnızca 1 gol atabildiler; gruptan çıkma şansları çok düşük. Estudiantes ise ya tamam ya devam maçına çıkıyor; hedef mutlak galibiyet. Arjantin ekibi kazanacaktır.

Tahmin: MS 2
Oran: 4,30

 

Benzer içerikler