09.02.2017 İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ

9 ŞUBAT 2017 İZMİR ALTILISI

1.AYAK: Bu pistte dereceli işleri bulunan ve bugünkülere nispeten daha sert rakipleriyle mücadele ettiği son yarışındaki ikinciliğiyle dikkatleri üzerine çeken SULTANBATUR'un, başarılı hazırlıklarıyla 6'lı Ganyan'ın açılışını yapmasını bekliyorum.

2.AYAK: Sergilediği yarışlarıyla göz dolduran YEŞİLLİ BEY, yarışın önde gelen ismidir. En sert rakipleri DEATH RACER ve GARİPAĞA olacaktır. GHOST OF DARKNESS, HAKUNA MATATA ve YAVUZSOY da göz önünde bulundurulmalılar.

3.AYAK: Grubun en yüksek handikap puanına sahip tayı olan MASTER OF THE WIND ile aynı pist ve mesafedeki son yarışını uzan farkla kazanan ALL I NEED ikilisi arasındaki mücadeleye sonlarda TORUMUN MİRA da dahil olabilir.

4.AYAK: Güzel formları birbirlerine hayli yakın görünen METAL FIRTINASI ve MÖSYÖSPARTAKÜS kuponlara öncelikle işaretlenmelidir. Titiz alışmaları bulunan AĞAPERSEN ise bir süre geri alınmasına rağmen kollanmalıdır.

5.AYAK: Kazandığı yarış sonrası yakaladığı formunu eksiksiz bir şekilde devam ettiren SAINT HILARION, yine birinciliğin en kuvvetli adayıdır. ZENCİRBEY, DYMAXION, TEREX, KAFKASLI ve RED EYE, baştaki safkanın eksik koşması durumunda devreye girebilecek olan diğer atlardır.

6.AYAK: 3 yaşlı safkan İngiliz taylarının maiden mücadelesinde, SKYNET, AĞAÇELİK, TROMBINO, HIGH KING, BOLD FALCON ve ZARTAR'ı kuponuma işaretliyorum. Bol şanslar dilerim.

ALTILI:

(4)
(4-7-9-3-2-11)
(2-1-5)
(5-1-2)
(1-7-2-6-4-5)
(11-1-12-9-7-13)

Kaynak: Sözcü

 


Benzer içerikler